/Files/images/vchitel/мовники1.jpg


Іващенко Світлана Олексіївна, учитель української мови та літератури. Учитель вищої категорії, учитель - методист. Працює над проблемою "Використання опорних конспектів на уроках української мови у 7 класі"


Савчак Лариса Василівна,учитель української мови та літератури Учитель вищої категорії, учитель-методист. Працює над проблемою "Використання елементів народознавства та етнопедагогіки на уроках української мови та літератури"


Солов'янчик Марія Андріївна,учитель української мови та літератури. Учитель вищої категорії, учитель-методист.Працює над проблемою "Розвиток творчих здібностей на уроках української мови та літератури"


Масон Ольга Василівна, учитель української мови та літератури.
Учитель вищої категорії, учитель-методист.Працює над проблемою "Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках української мови та літератури"


Циголко Наталія Петрівна, учитель української мови та літератури.
Учитель вищої категорії, учитель-методист.Працює над проблемою "Використання інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури"


Золотько Надія Веніамінівна, учитель світової літератури.
Старший вчитель.Працює над проблемою "Використання ігрових технологій на уроках світової літератури"


Костюк Оксана Серафимівна, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи. Учитель-методист. Працює над проблемним питанням "Національно-патріотичне виховання як складова виховної системи роботи", "Реалізація ідей акмеосвіти на особистісно зорієнтованому уроці української літератури"


Чемко Оксана Миколаївна, учитель української мови та літератури. Учитель вищої категорії. Працює над проблемним питанням "Виховання національної свідомості учнів на уроках української мови та літератури"


Раш-Шиманська Алла Володимирівна, учитель зарубіжної літератури, голова методичного об'єднання. Учитель-методист. Працює над проблемним питанням "Формування комунікативної компетенції засобами діалогічного навчання на уроках зарубіжної літератури"

Кiлькiсть переглядiв: 336

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.