Наша гордість


Списки відмінників за результатами 1 семестру 2017-2018 н.р.

1. Костюк Діана Романівна

2. Лисковець Софія Олександрівна

3. Потапов Артем Сергійович

4. Сущик Ольга Олександрівна

5. Тоболевич Богдан Сергійович

6. Францилова Олександра Дмитрівна

7. Абрамчук Артем Вячеславович

8. Верес Дмитрій Андрійович

9. Воробей Світлана Олександрівна

10. Дідковська Дарія Вікторівна

11. Мельник Юлія Андріївна

12. Сачук Данило Русланович

13. Сачук Софія Миколаївна

14. Терешко Катерина Олександрівна

15. Троцюк Анастасія Олександрівна

16. Шаповал Анна Юріївна

17. Янюк Юрій Олегович

18. Гнатів Владислав Павлович

19. Хахула Дмитро Олександрович

20. Бідун Станіслав Миколайович

21. Бойко Ангеліна Сергіївна

22. Заянчковська Софія Едуардівна

23. Кулікова Ірина Олександрівна

24. Лопухович Ольга Валеріївна

25. Мариняк Софія Романівна

26. Мархлевич Станіслав Сергійович

27. Негура Андрій Андрійович

28. Сайчук Назар Валерійович

29. Свиридюк Вадим Вікторович

30. Свиридюк Іван Вікторович

31. Заремба Олександра Василівна

32. Новіков Артем Владиславович

33. Садовник Даниїл Юрійович

34. Бірюкова Анна Володимирівна

35. Гловацька Владислава Володимирівна

36. Корнєва Вікторія Вадимівна

37. Рабенко Дарія Захарівна

38. Трофименко Ангеліна Андріївна

39. Барчук Денис Петрович

40. Осадчий Максим Віталійович

41. Пожарська Мирослава Валентинівна

42. Родзь Богдан Тарасович

43. Ушаков Андрій Миколайович

44. Шалина Надія Тарасівна

45. Шевчук Христина Русланівна

46. Мецейло Андрій Олегович

47. Мокрецька Наталія Олегівна

48. Моцюк Єлена Іванівна

49. Пріма Дмитро Ігорович

50. Ткачук Юлія Володимирівна

51. Антонюк Ілля Гелайович

52. Мелешко Олександра Валеріївна

53. Чемко Анастасія Анатоліївна

54. Шевчук Юлія Русланівна

55. Кулікова Світлана Олександрівна

56. Лопухович Дарія Валеріївна

57. Матисюк Єлизавета Віталіївна

58. Сологуб Олександр Олегович

59. Трофимюк Алла Анатоліївна

60. Абрамович Олександр Богданович

61. Гидзун Каріна Анатоліївна

62. Усатов Святослав Володимирович

63. Заянчковська Ангеліна Едуардівна

64. Зінчук Віталій Сергійович

65. Климчук Богдан Русланович

66. Якобюк Оксана Володимирівна


Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо учениуцю 11 класу Гурзу Аліну з зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з фізики (10.12.2016р.)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Вітаємо Климчука Богдана (учня 10 класу), який виборов ІІ місце в Олімпіаді з астрономії. (03.12.2016р.)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

03.12.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з історії.

За підсумками журі переможцями стали 6 учнів нашої школи:

Сологуб Олександр (8-Б кл.) - І місце

Барабаш Ольга (9-А кл.) - ІІІ місце

Гидзун Каріна (9-А кл.) - ІІІ місце

Зінчук Віталій (10 кл.) – ІІІ місце

Бондарук Вікторія (11 кл.) – ІІ місце

Кічула Дарина (11 кл.) – ІІІ місце

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

26.11.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з хімії.

За підсумками журі переможцями стали 3 учні нашої школи:

Матисюк Єлизавета (8-Б кл.) ІІ місце

Усатов Святослав (9-А кл.) ІІ місце

Якобюк Оксана (10 кл.) ІІІ місце

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

19 листопада 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 81 учень 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками журі переможцями стали 4 учні нашої школи:

Заремба Олександра - ІІІ місце (4 клас)

Пожарська Мирослава - ІІІ місце (5 клас)

Бадзюнь Володимир - ІІІ місце (6 клас)

Зінчук Віталій - ІІІ місце (10 клас)

Вітаємо наших юних географів!!!

12 листопада 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, у якій взяло участь 47 школярів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками журі учні нашої школи здобули 3 призових місця:

Стецюк Євгеній (11 клас) - ІІІ місце (керівник Карпець Г.В.)

Климчук Богдан (10 клас) - ІІ місце (керівник Карпець Г.В.)

Сологуб Олександр (8 клас) - ІІІ місце (керівник Усатова С.А.)

Згідно з рейтингом серед загальноосвітніх навчальних закладів І місце зайняла команда ЗОШ № 7.

Вітаємо наших юних географів та їхніх наставників!!!

Кiлькiсть переглядiв: 343

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.