Наша гордість

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо учениуцю 11 класу Гурзу Аліну з зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з фізики (10.12.2016р.)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Вітаємо Климчука Богдана (учня 10 класу), який виборов ІІ місце в Олімпіаді з астрономії. (03.12.2016р.)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

03.12.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з історії.

За підсумками журі переможцями стали 6 учнів нашої школи:

Сологуб Олександр (8-Б кл.) - І місце

Барабаш Ольга (9-А кл.) - ІІІ місце

Гидзун Каріна (9-А кл.) - ІІІ місце

Зінчук Віталій (10 кл.) – ІІІ місце

Бондарук Вікторія (11 кл.) – ІІ місце

Кічула Дарина (11 кл.) – ІІІ місце

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

26.11.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з хімії.

За підсумками журі переможцями стали 3 учні нашої школи:

Матисюк Єлизавета (8-Б кл.) ІІ місце

Усатов Святослав (9-А кл.) ІІ місце

Якобюк Оксана (10 кл.) ІІІ місце

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

19 листопада 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 81 учень 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками журі переможцями стали 4 учні нашої школи:

Заремба Олександра - ІІІ місце (4 клас)

Пожарська Мирослава - ІІІ місце (5 клас)

Бадзюнь Володимир - ІІІ місце (6 клас)

Зінчук Віталій - ІІІ місце (10 клас)

Вітаємо наших юних географів!!!

12 листопада 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, у якій взяло участь 47 школярів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками журі учні нашої школи здобули 3 призових місця:

Стецюк Євгеній (11 клас) - ІІІ місце (керівник Карпець Г.В.)

Климчук Богдан (10 клас) - ІІ місце (керівник Карпець Г.В.)

Сологуб Олександр (8 клас) - ІІІ місце (керівник Усатова С.А.)

Згідно з рейтингом серед загальноосвітніх навчальних закладів І місце зайняла команда ЗОШ № 7.

Вітаємо наших юних географів та їхніх наставників!!!

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.