Список учнів Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 із високим рівнем навчальних досягнень за І семестр 2018-2019 н.р.

№ з\п ПІП Клас
1. Барчук Софія Петрівна 3-А
2. Бідун Яна Миколаївна 3-А
3. Здрок Анна Олександрівна 3-А
4. Калістратова Олександра Артемівна 3-А
5. Корецька Христина Миколаївна 3-А
6. Літвінчук Олександра Юріївна 3-А
7. Пріма Роман Ігорович 3-А
8. Ящук Сергій Юрійович 3-А
9. Бородіна Аліна Сергіївна 3-Б
10. Еслюк Вікторія Станіславівна 3-Б
11. Івановець Валерія Володимирівна 3-Б
12. Ніконська Каріна Андріївна 3-Б
13. Петрук Артем Ігорович 3-Б
14. Скорикова Ганна Дмитрівна 3-Б
15. Фіськович Вікторія Сергіївна 3-Б
16. Штунда Харитина Юріївна 3-Б
17. Козачук Олена Юріївна 3-В
18. Шеремет Маргарита Романівна 3-В
19. Шадловський Богдан Ярославович 3-В
20. Шуніброва Аделіна Валеріївна 3-В
21. Бабула Віталій Андрійович 4-А
22. Потапов Артем Сергійович 4-А
23. Сущик Ольга Олександрівна 4-А
24. Таболевич Богдан Сергійович 4-А
25. Лисковець Софія Олександрівна 4-А
26. Абрамчук Артем В’чеславович 4-Б
27. Верес Дмитрій Андрійович 4-Б
28. Воробей Світлана Олександрівна 4-Б
29. Дідковська Дарія Вікторівна 4-Б
30. Мецейло Олеся Олегівна 4-Б
31. Сачук Данило Русланович 4-Б
32. Сачук Софія Миколаївна 4-Б
33. Терешко Катерина Олександрівна 4-Б
34. Троцюк Анастасія Олександрівна 4-Б
35. Шаповал Анна Юріївна 4-Б
36. Янюк Юрій Олегович 4-Б
37. Гнатів Владислав Павлович 5-А
38. Бідун Станіслав Миколайович 5-Б
39. Заянчковська Софія Едуардівна 5-Б
40. Кулікова Ірина Олександрівна 5-Б
41. Лопухович Ольга Валеріївна 5-Б
42. Мариняк Софія Романівна 5-Б
43. Негура Андрій Андрійович 5-Б
44. Сайчук Назар Валерійович 5-Б
45. Свиридюк Вадим Вікторович 5-Б
46. Свиридюк Іван Вікторович 5-Б
47. Заремба Олександра Василівна 6-А
48. Бірюкова Анна Володимирівна 6-Б
49. Гловацька Владислава Володимирівна 6-Б
50. Корнєва Вікторія Вадимівна 6-Б
51. Вегерич Максим Олегович 7-А
52. Ушаков Андрій Миколайович 7-А
53. Осадчий Максим Віталійович 7-А
54. Пожарська Мирослава Валентинівна 7-А
55. Родзь Богдан Тарасович 7-А
56. Мокрецька Наталія Олегівна 9-А
57. Пріма Дмитро Ігорович 9-А
58. Ткачук Юлія Володимирівна 9-А
59. Моцюк Єлена Іванівна 9-А
60. Кулікова Світлана Олександрівна 10
61. Лопухович Дарія Валеріївна 10
62. Матисюк Єлизавета Віталіївна 10
63. Мелешко Олександра Валеріївна 10
64. Сологуб Олександр Олегович 10
65. Чемко Анастасія Анатоліївна 10
66. Шевчук Юлія Русланівна 10
67. Антонюк Ілля Гелайович 10
68. Абрамович Олександр Богданович 11
69. Гидзун Каріна Анатоліївна 11
70. Усатов Святослав Володимирович 11
Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.