Список учнів Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 із високим рівнем навчальних досягнень за 2018-2019 н.р.

1. Барчук Софія Петрівна 3-А клас

2. Бідун Яна Миколаївна 3-А клас

3. Здрок Анна Олександрівна 3-А клас

4. Калістратова Олександра Артемівна 3-А клас

5. Корецька Христина Миколаївна 3-А клас

6. Літвінчук Олександра Юрївна 3-А клас

7. Літковець Каріна Сергіївна 3-А клас

8. Пріма Роман Ігорович 3-А клас

9. Ящук Сергій Юрійович 3-А клас

10. Петрук Артем 3-Б клас

11. Еслюк Вікторія Станіславівна 3-Б клас

12. Івановець Валерія Володимирівна 3-Б клас

13. Ніконська Каріна Андріївна 3-Б клас

14. Скорикова Ганна Дмпитрівна 3-Б клас

15. Фіськович Вікторія Сергіївна 3-Б клас

16. Штунда Харитина Юріївна 3-Б клас

17. Абрамчук Владислав Вячеславович 3-В клас

18. Шадловський Богдан Ярославович 3-В клас

19. Шеремет Маргарита Романівна 3-В клас

20. Шуніборова Аделіна Валеріївна 3-В клас

21. Бабула Віталій Андрійович 4-А клас

22. Грижак Роман Юрійович 4-А клас

23. Костюк Діана Романівна 4-А клас

24. Лисковець Софія Олександрівна 4-А клас

25. Потапов Артем Сергійович 4-А клас

26. Сущик Ольга Олександрівна 4-А клас

27. Тоболевич Богдан Сергійович 4-А клас

28. Францилова Олександра Дмитрівна 4-А клас

29. Абрамчук Артем Вячеславович 4-Б клас

30. Верес Дмитро Андрійович 4-Б клас

31. Воробей Світлана Олександрівна 4-Б клас

32. Дідковська Дарія Вікторівна 4-Б клас

33. Мецейло Олеся Олегівна 4-Б клас

34. Сачук Данило Русланович 4-Б клас

35. Сачук Софія Миколаївна 4-Б клас

36. Троцюк Анастасія Олександрівна 4-Б клас

37. Шаповал Анна Юріївна 4-Б клас

38. Янюк Юрій Олегович 4-Б клас

1. Гнатів Владислав Павлович 5-А клас
2. Бідун Станіслав Миколайович 5-Бклас
3. Заянчковська Софія Едуардівна 5-Бклас
4. Лопухович Ольга Валеріївна 5-Бклас
5. Мариняк Софія Романівна 5-Бклас
6. Свиридюк Вадим Вікторович 5-Бклас
7. Кулікова Ірина Олександрівна 5-Бклас
8. Сайчук Назар Валерійович 5-Бклас
9. Заремба Олександра Василівна 6-Аклас
10. Новіков Артем Владиславович 6-Аклас
11. Бірюкова Анна Володимирівна 6-Бклас
12. Корнєва Вікторія Вадимівна 6-Бклас
13. Гловацька Владислава Володимирівна 6-Бклас
14. Вегерич Максим Олегович 7-Аклас
15. Осадчий Максим Віталійович 7-Аклас
16. Пожарська Мирослава Валентинівна 7-Аклас
17. Родзь Богдан Тарасович 7-Аклас
18. Ушаков Андрій Миколайович 7-Аклас
19. Шалина Надія Тарасівна 7-Аклас
20. Шевчук Христина Русланівна 7-Аклас
21. Горпиніч Юліана Олександріва 7-Аклас
22. Климчук Роман Русланович 8-Аклас
23. Кулікова Світлана Олександрівна 10клас
24. Лопухович Дарія Валеріївна 10клас
25. Матисюк Єлизавета Віталіївна 10клас
26. Мелешко Олександра Валеріївна 10клас
27. Сологуб Олександр Олегович 10клас
28. Чемко Анастасія Анатоліївна 10клас
29. Шевчук Юлія Русланівна 10клас
Кiлькiсть переглядiв: 245

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.