ПЕРЕМОЖЦІ міських олімпіад 2022-2023
№ з/п | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1 | Мельник Олександр | 10-Б | правознавство | ІІ | Трофимчук С.О. |
історія | ІІ | Іщук Є.І. | |||
математика | І | Карасюк О.Р. | |||
2 | Бірюкова Анна | 10-Б | біологія | ІІ | Палихата С.В. |
хімія | ІІ | Мазурок Н.М. | |||
укр. мова і літ. | І | Костюк О.С. | |||
3 | Янюк Юрій | 8-Б | біологія | ІІІ | Палихата С.В. |
історія | ІІІ | Скібіцька Н.С. | |||
4 | Гловацька Владислава | 10-Б | географія | ІІІ | Усатова С.А. |
англ. мова | І | Лопухович В.С. | |||
5 | Садовник Даниїл | 10-А | інформатика | ІІІ | Матіюк А.А. |
6 | Свиридюк Вадим | 9-Б | географія | ІІІ | Карпець Г.В. |
7 | Шалина Надія | 11-А | географія | ІІІ | Карпець Г.В. |
8 | Кравчук Богдана | 11-Б | історія | ІІІ | Іщук Є.І. |
9 | Соловйова Маргарита | 9-Б | хімія | ІІІ | Мазурок Н.М. |
10 | Барчук Софія | 7-А | укр. мова і літ. | ІІІ | Масон О.В. |
11 | Бідун Станіслав | 9-Б | англ. мова | ІІІ | Лопухович В.С. |
12 | Пріма Роман | 7-А | математика | І | Хілько В.І. |
фізика | ІІІ | Саюк Н. В. | |||
13 | Оліферович Ігор | 6-Б | математика | ІІ | Хілько В.І. |
14 | Осадчий Максим | 11-А | математика | ІІІ | Хілько В.І. |
15 | Троцюк Анастасія | 8-Б | інформ. тенолог. | ІІІ | Матіюк А.А. |
16 | Лопухович Ольга | 9-Б | інформ. тенолог. | ІІІ | Матіюк А.А. |
17 | Соловйова Маргарита | 9-Б | обсл. праця | ІІ | Потапова Т.І. |
18 | Довгун Даниїл | 9-Б | техн. праця | ІІІ | Перевознік В.І. |
18 учнів
25 призових місця
ІІ (міського) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
№ з/п | Прізвище учня | Клас | Місце | Учитель |
1 | Бірюкова Анна | 10-Б | І | Костюк О.С. |
ІІ (міського) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
№ з/п | Прізвище учня | Клас | Місце | Учитель |
1 | Бірюкова Анна | 10-Б | ІІ | Костюк О.С. |
2 | Барчук Софія | 7-А | ІІІ | Масон О.В. |
І ( міський)етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
№ з/п | Прізвище учня | Клас | Секція | Учитель |
1 | Шалина Надія | 11-А | Географія та ландшафтознавство | Карпець Г.В. |
2 | Бірюкова Анна | 10-Б | Зоологія | Палихата С.В. |
Список переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2019-2020 н.р. ЗОШ № 7
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Предмет | Місце учня | Прізвище та ініціали учителя |
1. | Бірюкова Анна Володимирівна | 7 | українська мова і література | ІІ | Костюк О.С. |
2. | Воробей Світлана Олександрівна | 5 | українська мова і література | ІІІ | Костюк О.С. |
3. | Главацька Владислава Володимирівна | 7 | інформаційні технології | ІІІ | Матіюк А.А. |
фізика | ІІІ | Саюк Н.В. | |||
4. | Гидзун Марія Віталіївна | 9 | трудове навчання | ІІІ | Потапова Т.І. |
5. | Дігтяренко Павло Едуардович | 9 | правознавство | ІІІ | Іщук Є.І. |
6. | Калістратова Олександра Артемівна | 4 | українська мова і література | І | Тимчук Н.Є. |
7. | Климчук Роман Русланович | 9 | географія | ІІ | Карпець Г.В. |
8. | Костюк Юлія Олександрівна | 10 | хімія | ІІІ | Мазурок Н.М. |
9. | Кулікова Світлана Олександрівна | 11 | економіка | ІІІ | Карпець Г.В. |
11 | інформаційні технології | ІІІ | Матіюк А.А. | ||
10. | Лисенко Каміла Олександрівна | 8 | історія | ІІІ | Скібіцька Н.С. |
11. | Литвинюк Ірина Юріївна | 11 | англійська мова | І | Хомик І.В. |
12. | Мартинюк Богдан Ігорович | 11 | трудове навчання | ІІ | Янюк О.М. |
13. | Матисюк Єлизавета Віталіївна | 11 | біологія | ІІІ | Янюк О.М. |
хімія | І | Мазурок Н.М. | |||
14. | Осадчий Максим Віталійович | 8 | математика | ІІ | Хілько В.І. |
15. | Пожарська Мирослава Валентинівна | 8 | українська мова і література | ІІІ | Масон О.В. |
16. | Пріма Дмитро Ігорович | 10 | географія | ІІІ | Карпець Г.В. |
інформатика | ІІ | Ягодська Т.А. | |||
інформаційні технології | І | Ягодська Т.А. | |||
17. | Семенюк Владислав Сергійович | 9 | математика | ІІІ | Хілько В.І. |
хімія | І | Мазурок Н.М. | |||
18. | Ткачук Юлія Володимирівна | 10 | англійська мова | І | Хомик І.В. |
19. | Шалина Надія Тарасівна | 8 | географія | ІІІ | Карпець Г.В. |
біологія | ІІІ | Янюк О.М. | |||
20. | Шуніборова Аделіна Сергіївна | 4 | математика | ІІІ | Максюк С.І. |
Переможців – 20
Призових місць – 27
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
24.12.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з математики. За підсумками журі переможцями стали 3 учні нашої школи:
Семенюк Владислав (6 клас) - ІІІ місце;
Черниш Владислава (7 клас) - ІІІ місце;
Кулікова Світлана (8 клас) - ІІ місце
Вітаємо призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання Редько Аліну, ученицю 9-А класу (ІІІ місце)
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
17.12.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з правознавства. За підсумками журі переможцями стали 3 учні нашої школи:
Зінчук Віталій, 10 клас (І місце)
Абрамович Олександр, 9-А клас (ІІ місце)
Івчик Яна, 11 клас (ІІ місце)
Вітаємо призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології Климчука Богдана, учня 10 класу (ІІ місце)
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпади з англійської мови
Вітаємо Литвинюк Ірину, ученицю 8 класу, із зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
Вітаємо учениуцю 11 класу Гурзу Аліну з зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з фізики (10.12.2016р.)
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
Вітаємо Климчука Богдана (учня 10 класу), який виборов ІІ місце в Олімпіаді з астрономії. (03.12.2016р.)
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
03.12.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з історії.
За підсумками журі переможцями стали 6 учнів нашої школи:
Сологуб Олександр (8-Б кл.) - І місце
Барабаш Ольга (9-А кл.) - ІІІ місце
Гидзун Каріна (9-А кл.) - ІІІ місце
Зінчук Віталій (10 кл.) – ІІІ місце
Бондарук Вікторія (11 кл.) – ІІ місце
Кічула Дарина (11 кл.) – ІІІ місце
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
26.11.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з хімії.
За підсумками журі переможцями стали 3 учні нашої школи:
Матисюк Єлизавета (8-Б кл.) ІІ місце
Усатов Святослав (9-А кл.) ІІ місце
Якобюк Оксана (10 кл.) ІІІ місце
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
19 листопада 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 81 учень 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
За підсумками журі переможцями стали 4 учні нашої школи:
Заремба Олександра - ІІІ місце (4 клас)
Пожарська Мирослава - ІІІ місце (5 клас)
Бадзюнь Володимир - ІІІ місце (6 клас)
Зінчук Віталій - ІІІ місце (10 клас)
Вітаємо наших юних географів!!!
12 листопада 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, у якій взяло участь 47 школярів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
За підсумками журі учні нашої школи здобули 3 призових місця:
Стецюк Євгеній (11 клас) - ІІІ місце (керівник Карпець Г.В.)
Климчук Богдан (10 клас) - ІІ місце (керівник Карпець Г.В.)
Сологуб Олександр (8 клас) - ІІІ місце (керівник Усатова С.А.)
Згідно з рейтингом серед загальноосвітніх навчальних закладів І місце зайняла команда ЗОШ № 7.
Вітаємо наших юних географів та їхніх наставників!!!
Коментарi