Список переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2019-2020 н.р. ЗОШ № 7

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Предмет Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Бірюкова Анна Володимирівна 7 українська мова і література ІІ Костюк О.С.
2. Воробей Світлана Олександрівна 5 українська мова і література ІІІ Костюк О.С.
3. Главацька Владислава Володимирівна 7 інформаційні технології ІІІ Матіюк А.А.
фізика ІІІ Саюк Н.В.
4. Гидзун Марія Віталіївна 9 трудове навчання ІІІ Потапова Т.І.
5. Дігтяренко Павло Едуардович 9 правознавство ІІІ Іщук Є.І.
6. Калістратова Олександра Артемівна 4 українська мова і література І Тимчук Н.Є.
7. Климчук Роман Русланович 9 географія ІІ Карпець Г.В.
8. Костюк Юлія Олександрівна 10 хімія ІІІ Мазурок Н.М.
9. Кулікова Світлана Олександрівна 11 економіка ІІІ Карпець Г.В.
11 інформаційні технології ІІІ Матіюк А.А.
10. Лисенко Каміла Олександрівна 8 історія ІІІ Скібіцька Н.С.
11. Литвинюк Ірина Юріївна 11 англійська мова І Хомик І.В.
12. Мартинюк Богдан Ігорович 11 трудове навчання ІІ Янюк О.М.
13. Матисюк Єлизавета Віталіївна 11 біологія ІІІ Янюк О.М.
хімія І Мазурок Н.М.
14. Осадчий Максим Віталійович 8 математика ІІ Хілько В.І.
15. Пожарська Мирослава Валентинівна 8 українська мова і література ІІІ Масон О.В.
16. Пріма Дмитро Ігорович 10 географія ІІІ Карпець Г.В.
інформатика ІІ Ягодська Т.А.
інформаційні технології І Ягодська Т.А.
17. Семенюк Владислав Сергійович 9 математика ІІІ Хілько В.І.
хімія І Мазурок Н.М.
18. Ткачук Юлія Володимирівна 10 англійська мова І Хомик І.В.
19. Шалина Надія Тарасівна 8 географія ІІІ Карпець Г.В.
біологія ІІІ Янюк О.М.
20. Шуніборова Аделіна Сергіївна 4 математика ІІІ Максюк С.І.

Переможців – 20

Призових місць – 27

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

24.12.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з математики. За підсумками журі переможцями стали 3 учні нашої школи:

Семенюк Владислав (6 клас) - ІІІ місце;

Черниш Владислава (7 клас) - ІІІ місце;

Кулікова Світлана (8 клас) - ІІ місце

Вітаємо призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання Редько Аліну, ученицю 9-А класу (ІІІ місце)

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

17.12.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з правознавства. За підсумками журі переможцями стали 3 учні нашої школи:

Зінчук Віталій, 10 клас (І місце)

Абрамович Олександр, 9-А клас (ІІ місце)

Івчик Яна, 11 клас (ІІ місце)

Вітаємо призера ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології Климчука Богдана, учня 10 класу (ІІ місце)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпади з англійської мови

Вітаємо Литвинюк Ірину, ученицю 8 класу, із зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо учениуцю 11 класу Гурзу Аліну з зайнятим ІІІ місцем в олімпіаді з фізики (10.12.2016р.)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Вітаємо Климчука Богдана (учня 10 класу), який виборов ІІ місце в Олімпіаді з астрономії. (03.12.2016р.)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

03.12.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з історії.

За підсумками журі переможцями стали 6 учнів нашої школи:

Сологуб Олександр (8-Б кл.) - І місце

Барабаш Ольга (9-А кл.) - ІІІ місце

Гидзун Каріна (9-А кл.) - ІІІ місце

Зінчук Віталій (10 кл.) – ІІІ місце

Бондарук Вікторія (11 кл.) – ІІ місце

Кічула Дарина (11 кл.) – ІІІ місце

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

26.11.2016 року проведено ІІ етап учнівської олімпіади з хімії.

За підсумками журі переможцями стали 3 учні нашої школи:

Матисюк Єлизавета (8-Б кл.) ІІ місце

Усатов Святослав (9-А кл.) ІІ місце

Якобюк Оксана (10 кл.) ІІІ місце

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

19 листопада 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 81 учень 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками журі переможцями стали 4 учні нашої школи:

Заремба Олександра - ІІІ місце (4 клас)

Пожарська Мирослава - ІІІ місце (5 клас)

Бадзюнь Володимир - ІІІ місце (6 клас)

Зінчук Віталій - ІІІ місце (10 клас)

Вітаємо наших юних географів!!!

12 листопада 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, у якій взяло участь 47 школярів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками журі учні нашої школи здобули 3 призових місця:

Стецюк Євгеній (11 клас) - ІІІ місце (керівник Карпець Г.В.)

Климчук Богдан (10 клас) - ІІ місце (керівник Карпець Г.В.)

Сологуб Олександр (8 клас) - ІІІ місце (керівник Усатова С.А.)

Згідно з рейтингом серед загальноосвітніх навчальних закладів І місце зайняла команда ЗОШ № 7.

Вітаємо наших юних географів та їхніх наставників!!!

Кiлькiсть переглядiв: 601

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.