Умови доступності для дітей з особливими освітніми потребами

1. У закладі освіти створено необхідні умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами:

2. Тепла, затишна і ошатна ресурсна кімната

3. Внутрішні туалети на першому поверсі.

4. Роздягальня в класній кімнаті.

5. Шкільна їдальня на першому поверсі.

6. Кабінет хореографії, спортивний зал на першому поверсі, актовий зал на другому поверсі, комбінована майстерня з обробки дерева та металу на першому поверсі.

7. При вході до школи розташовано пандус для колісних крісел.

8. Освітній процес у разі потреби забезпечується навчальною, методичною та науковою літературою на паперових завдяки фондам шкільної бібліотеки.

9. Для якісного соціально-психологічного та психолого-медико-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами, батьків та педагогів у штаті є посади практичного психолога, соціального педагога, логопеда.

/Files/images/resursna_kmnatapandus/1.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/2.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/3.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/4.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/ресурсна кімната 1.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/ресурсна кімната 2.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/ресурсна кімната 3.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/ресурсна кімната 4.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/ресурсна кімната 5.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/ресурсна кімната 6.jpg /Files/images/resursna_kmnatapandus/ресурсна кімната 7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.