Інформація, цікава для батьків майбутніх першокласників!

Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 проводить набір учнів у 1-і класи на 2016-2017 навчальний рік

У нашій школі створені комфортні умови для навчання, виховання, всебічного розвитку творчих, інтелектуальних здібностей школярів, шляхом підвищення якості навчально-виховного процесу, профілізації старшої ланки.

У закладі діє:

* 42 сучасних навчальних кабінети;

* два нові комп’ютерні класи;

* спортивний зал;

* клас для занять спортивними танцями;

* «Куточок здоров’я»;

* актовий зал;

* бібліотека;

* шкільний інформаційно-методичний центр;

* Зразковий фольклорно-етнографічний музей «Берегиня»

* психолого-логопедична служба (психолог, соціальний педагог, логопед)

* дитяча учнівська організація «Еврика»;

* учнівське наукове товариство «Шанс»;

* клуб спортивного танцю «Гранд»;

*спортивний клуб «Олімп».

Ми виховуємо талановитих, творчих, ініціативних дітей:

* початкова школа (1-4 класи) створює умови для всебічного розвитку здібностей, задатків кожного учня (це додаткові години на вивчення української мови, математики, англійської мови, гуртки інтелектуального, художньо-естетичного, театрального, вокального, спортивного спрямування, впровадження здоров’язберігаючих методик);

* середня ланка (5-9 класи) пропонує поглиблене вивчення різних предметів за вибором учнів, індивідуальні заняття, спрямовані на розвиток дитячої особистості, зайнятість учнів у секціях, гуртках за інтересами;

* профілізація старшої ланки (10-11 класи) - запорука якісної підготовки до складання ЗНО, вступу і навчання в обраних ВУЗах .

За інтересами і заявами учнів уводяться такі профілі: української філології; історичний; правовий; математичний; біолого-географічний.

Наші учні є переможцями і призерами:

* Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт;

* Всеукраїнських інтерактивних конкурсів: українознавчого «Соняшник», математичного - «Кенгуру», фізичного - «Левеня», історичного - «Лелека», народознавчого - «Патріот», природничого - «Колосок», з інформатики «Бобер», та багатьох інших; із української мови імені Петра Яцика.

* Всеукраїнських предметних олімпіад і турнірів,

інтернет-олімпіад

* Міських і обласних історико-етнографічних експедицій «Волинь вишивана», «Історія міст і сіл Волині»

* Всеукраїнського конкурсу юних талантів «Паросток»

* Всеукраїнських конкурсів дитячих малюнків, виробів декоративно-прикладного мистецтва

* Міських і обласних, Всеукраїнських спортивних змагань із баскетболу, волейболу, футболу, ритміки, шахів і шашок, «Зірниця», «Ігри чемпіонів», «Старти надій», «Козацький гарт», «Тато, мама, я – спортивна сім’я», інших.

Переваги нашої школи:

навчання лише в одну зміну,

можливості для поділу класів на групи при вивченні української, іноземної мови;

додаткові безкоштовні розвиваючі курси, спецкурси за вибором батьків і дітей,

забезпечення можливостей для розвитку кожної дитини,

турбота про здоров’я учнів.

Прийом заяв, набір учнів проводиться з 8.00 до 17.00 щоденно.

Адреса школи: 45 400, вул. Кауркова, 43, місто Нововолинськ, Волинська область, телефони (03344) 3-53-99, 3-57-89

Шановні батьки!

Ви віддаєте у мої руки сердечка своїх дітей. Разом із цим Ви покладаєте на мене свої надії, сподівання. І всі неодмінно хочете, щоб дитина з перших днів шкільного життя стала розумною, уміла писати, читати, рахувати. Але варто пам’ятати, що не кожна дитина може одразу успішно навчатися, та й це не та основна цікавість, заради якої живе людина.

Дитина — Божа іскорка, яка прийшовши в цей світ, несе свою велику місію, має свій шлях, свої думки. Тому перед нами стоїть особливе завдання - розвиток і збагачення духовного світу кожної дитини. Це можливо через виховання серця дитини: любов до людей, повага, толерантність, прояв співчуття і вміння радіти за інших.

Вірте у безмежність вашої дитини і допоможіть їй повірити в свої сили. Це допоможе дитині долати труднощі!

Шлях розвитку кожної дитини індивідуальний.

Хтось починає раніше за інших ходити, але потім довго не говорить; хтось, навпаки, не вміє усміхатися, зате починає говорити цілими фразами і добре запам’ятовує букви. Тому до шкільного віку діти мають різний багаж досвіду, знань, умінь, навичок, звичок. Безсумнівно, що згодом кожна з них навчиться читати й рахувати, стане грамотною, але до моменту вступу до школи важливо, щоб дитина мала здатність до навчання. Саме від готовності залежить адаптація малюка до шкільного життя, оволодіння ним навчальною діяльністю, врешті-решт, формування особистості.

Часто ви вважаєте основними показниками готовності до школи знайомство дитини з літерами, уміння читати, рахувати, знання віршів та пісень. Однак не тільки це впливає на успішність навчання.

Важливим етапом підготовки дитини до школи є розвиток дрібної моторики кисті руки. Діти, в яких рука не готова до письма, швидко втомлюються, втрачають бажання писати, вчитися.

Велике значення в підготовці дитини до навчання відіграє її здоров’я. Робіть усе від вас можливе, щоб дитина була здоровою, ситою, загартованою.

Школа і сім’я. Це один довгий ланцюжок, який здатен побороти всі труднощі. Без вашої допомоги я не в силі буду донести до сердець і розуму все те, що ви хочете бачити у своїх дітях. Давайте будемо толерантними, взаємоввічливими, доброзичливими, терплячими, небайдужими до своїх дітей.

Промине чотири роки, й тоді можна буде з гордістю сказати про результат нашої з вами співпраці, про всі перемоги, здобутки, знання й уміння, яких набули наші діти.

Пам’ятайте:

Школа - Майстерня Людяності;

Школа - Майстерня Гуманності;

Школа — Співтовариство вчителя та учня;

Школа - Храм!

Із повагою Ваш перший учитель
Кiлькiсть переглядiв: 1258

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.