Призери предметних олімпіад

2017-2018 н.р.

1. Родзь Богдан (6 клас) - математика - І місце

2. Семенюк Владислав (7 клас)- математика - ІІ місце

3. Ткачук Юлія (8 клас) - англійська мова -ІІІ місце

4. Литвинюк Ірина (9 клас) - англійська мова - ІІІ місце

5. Климчук Богдан (11 клас) - біологія) - ІІІ місце

Климчук Богдан (11 клас) - географія -ІІ місце

6. Сологуб Олександр (9 клас) - географія -ІІІ місце

Сологуб Олександр (9 клас) - історія - І місце

Сологуб Олександр (9 клас) - історія - ІІІ місце (обласний етап)

7. Пріма Дмитро (8 клас) - географія - ІІІ місце

8. Якобюк Оксана (11 клас) -інформатика - ІІІ місце

Якобюк Оксана (11 клас) - фізика - ІІІ місце

9. Мацюк Єлєна (8 клас) - історія - ІІ місце

10. Барабаш Ольга (10 клас) - історія - ІІІ місце

11. Гидзун Каріна (10 клас) - історія - ІІ місце

12. Зінчук Віталій (11 клас) - історія - ІІ місце

Зінчук Віталій ( 11 клас) - правознавство - І місце

13. Конєвцов Тарас (9 клас) - правознавство - І місце

14. Кулікова Світлана (9 клас) - правознавство - ІІ місце

Кулікова Світлана (9 клас) -фізика - ІІІ місце

15. Абрамович Олександр (10 клас) - правознавство - ІІ місце

16. Лопухович Дарія (9 клас) - трудове навчання (технології) - ІІІ місце

17. Кулікова Ірина (4 клас) - українська мова і література - ІІІ місце

18. Бірюкова Ірина (5 клас) - українська мова і література - ІІ місце

19. Матисюк Єлизавета (9 клас) - хімія - ІІ місце

Відмінники навчання за підсумками І семестру

1. Костюк Діана Романівна

2. Лисковець Софія Олександрівна

3. Потапов Артем Сергійович

4. Сущик Ольга Олександрівна

5. Тоболевич Богдан Сергійович

6. Францилова Олександра Дмитрівна

7. Абрамчук Артем Вячеславович

8. Верес Дмитрій Андрійович

9. Воробей Світлана Олександрівна

10. Дідковська Дарія Вікторівна

11. Мельник Юлія Андріївна

12. Сачук Данило Русланович

13. Сачук Софія Миколаївна

14. Терешко Катерина Олександрівна

15. Троцюк Анастасія Олександрівна

16. Шаповал Анна Юріївна

17. Янюк Юрій Олегович

18. Гнатів Владислав Павлович

19. Хахула Дмитро Олександрович

20. Бідун Станіслав Миколайович

21. Бойко Ангеліна Сергіївна

22. Заянчковська Софія Едуардівна

23. Кулікова Ірина Олександрівна

24. Лопухович Ольга Валеріївна

25. Мариняк Софія Романівна

26. Мархлевич Станіслав Сергійович

27. Негура Андрій Андрійович

28. Сайчук Назар Валерійович

29. Свиридюк Вадим Вікторович

30. Свиридюк Іван Вікторович

31. Заремба Олександра Василівна

32. Новіков Артем Владиславович

33. Садовник Даниїл Юрійович

34. Бірюкова Анна Володимирівна

35. Гловацька Владислава Володимирівна

36. Корнєва Вікторія Вадимівна

37. Рабенко Дарія Захарівна

38. Трофименко Ангеліна Андріївна

39. Барчук Денис Петрович

40. Осадчий Максим Віталійович

41. Пожарська Мирослава Валентинівна

42. Родзь Богдан Тарасович

43. Ушаков Андрій Миколайович

44. Шалина Надія Тарасівна

45. Шевчук Христина Русланівна

46. Мецейло Андрій Олегович

47. Мокрецька Наталія Олегівна

48. Моцюк Єлена Іванівна

49. Пріма Дмитро Ігорович

50. Ткачук Юлія Володимирівна

51. Антонюк Ілля Гелайович

52. Мелешко Олександра Валеріївна

53. Чемко Анастасія Анатоліївна

54. Шевчук Юлія Русланівна

55. Кулікова Світлана Олександрівна

56. Лопухович Дарія Валеріївна

57. Матисюк Єлизавета Віталіївна

58. Сологуб Олександр Олегович

59. Трофимюк Алла Анатоліївна

60. Абрамович Олександр Богданович

61. Гидзун Каріна Анатоліївна

62. Усатов Святослав Володимирович

63. Заянчковська Ангеліна Едуардівна

64. Зінчук Віталій Сергійович

65. Климчук Богдан Русланович

66. Якобюк Оксана Володимирівна

Кiлькiсть переглядiв: 163

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.